Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2012883

1. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W tym tygodniu rozważania poprowadzą przygotowujący się do bierzmowania. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

2.Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na nasze parafialne inwestycje. W najbliższym czasie planujemy zrobić remont dachu plebanii. Za ofiary z kolęd i za dotychczasowe kolekty inwestycyjne zakupiliśmy materiał, a teraz zbieramy na robociznę.

3. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne.

4. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszy św. spotkanie dla Rodziców.

5.Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela                     w dniach 14 – 21 VII 2023 roku. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Grzegorza.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 19 marca po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.