Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2012861

W tym tygodniu OBCHODZIMY:

  • 20 III – Św. Józefa Oblubieńca NMP - święto, -Odpust na Mariankach.
  • 25 III – Zwiastowanie NMP – uroczystość

1. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W tym tygodniu rozważania poprowadzi Domowy Kościół. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

 

2.Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze Seminarium Duchowne w Pelplinie.

3. W sobotę na Mszy o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Przypominamy, że codziennie odmawiamy w tej intencji dziesiątkę różańca i specjalną modlitwę przez 9 miesięcy do Bożego Narodzenia. Tych, którzy chcą się podjąć duchowej adopcji dziecka poczętego prosimy o przyniesienie świec.

4.Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela                     w dniach 14 – 21 VII 2023 roku. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Grzegorza.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po Mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele. Natomiast spotkanie dla kandydatów z klas I szkół ponadpodstawowych odbędzie się w niedzielę 26.03 także po Mszy o 17:00 w salce przy kościele.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przy przedszkolu „Aniołowo” będzie kiermasz ozdób świątecznych. Zysk z kiermaszu przeznaczony będzie na operację dla Julki.