• 26 V – św. Filip Neri, prezbiter,

• 29 V – św. Urszula Ledóchowska, założycielka Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego,

1. Informujemy, że według nowych zasad, w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać do 70 osób, a Msze św. odprawiamy w zwykłym porządku. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach w Kościele

2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

4. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu: w poniedziałek i środę o godz.8.30 oraz w środę o godz 10.00.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie ogłasza zapisy na rok 2020/2021. Bliższe informacje u księży i na plakacie.

6. W poniedziałek Msza św. wieczorna w intencji Żywego Różańca.

7. We wtorek przypada DZIEŃ MATKI. Wszystkim Mamom w dniu ich święta życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Matki Niepokalanej.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny w liturgii Kościoła.

9. W przyszłą Niedzicę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do

I Komunii św.

10. Planowana w tym roku pielgrzymka po sanktuariach Maryjnych we Francji została przełożona na przyszły rok. Dokładne informacje u ks. Grzegorza.

11.W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Sławomir Lach i Eugenia Piasecka, natomiast w środę odbędzie się pogrzeb śp. Antoniego Rogali. Wieczny odpoczynek…