Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1946348

1. W najbliższy poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w salce przy kościele.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30. Za odmówienie pięciu tajemnic (jednej części) różańca w kościele, kaplicy, gronie rodziny, wspólnocie zakonnej, pobożnym stowarzyszeniu i ogólnie, kiedy wielu gromadzi się w godziwym celu (nie tylko w październiku) można uzyskać odpust zupełny.

Czytaj więcej: XXV Niedziela zwykła 24.09.2023

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

1.W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem. Od września biuro parafialne będzie czynne także po południu we wtorki i piątki od 18:00 do 19:00.

2. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. przed mszą św. od godz. 7:30 i od godz. 16:30. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP (nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca) od godz. 7:45 – różaniec święty i piętnastominutowe rozważanie oraz Msza święta wynagradzająca.

Czytaj więcej: XXI Niedziela zwykła 27.08.2023 r.