1. Trwa październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe na godzinę 16:30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się w niedzielę o godzinie 11:45.

2. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie odbędzie się w kolejną niedzielę, 13 października. W ramach nabożeństwa o 16:30 odmówimy różaniec, a po mszy wieczornej przejdziemy procesją krużgankami. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

3. Błogosławieństwo różańców odbędzie się w niedzielę, 20 października w czasie mszy o godzinie 12:00. Zapraszamy na tę mszę dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę, 13 października po mszy o godzinie 17:00 i nabożeństwie fatimskim w salce przy kościele.

5. Nastąpiła zmiana w niedzielnym porządku mszy. Msza o godzinie 20:00 będzie odtąd sprawowana jedynie w miesiącach letnich, czyli od czerwca do września.

6. W przyszłą niedzielę, w którą przypada Dzień Papieski, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiącelecia.