Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2205436

PIĄTEK – 24.05.2024 r. – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, wspomnienie

7.00 – † Jan Knut (msza św. greg.)

17.00 – † Joanna i Edward Bednarkiewicz i dziadkowie z obojga stron

SOBOTA – 25.05.2024 r.

7.00 – † Jan Knut (msza św. greg.)

17.00 – dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ - 26.05.2024 r.

8.00 – † Jan Knut (msza św. greg.)

10.00 – † Zdzisław Jedwabny

11.00 – (kaplica szkolna) † Andrzej Byrszel (int. m-c po pogrzebie)

12.00 – dziękczynno-błagalna o łaskę zdrowia w intencji mamy Małgorzaty

17.00 – w intencji parafian

20.00 – o łaskę wiary i nawrócenia dla dzieci i wnuków

PONIEDZIAŁEK – 27.05.2024 r.

7.00 – † Jan Knut (msza św. greg.)  

17.00 – w intencji Róż Różańcowych

WTOREK – 28.05.2024 r.

7.00 – † Jan Knut (msza św. greg.)

17.00 – † Franciszek Brucki (6 r. śm.) oraz rodzice

ŚRODA – 29.05.2024 r. – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie obowiązkowe

7.00 – † Jan Knut (msza św. greg.)

10.00 – † Zofię Poczwardowską

17.00 – 1) † Weronikę, Helenę, Franciszka Herman i Franciszka Landowskiego

             2) w intencji parafian

            

CZWARTEK – 30.05.2024 r. – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, uroczystość

8.00 – † Edward Adamowicz (int. od uczest. pogrzebu)

10.00 – † Kazimierz Skórczewski (7 r. śm.) i zm. z rodziny Skórczewskich, Landowskich, Worowskich, Szreder

10.00 – (kaplica szkolna) – w pewnej intencji

msza po procesji – w pewnej intencji

17.00 - † zm. z rodziny Czaplińskich, Zgórskich, Lekwar i Karwiackich

        

PIĄTEK – 31.05.2024 r. – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny, święto

7.00 – † Janina Żurek (int. od uczest. pogrzebu)

17.00 – † Piotr Kocur

SOBOTA – 01.06.2024 r.

7.00 – 1) intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

           2) † Bernard Makowski (msza św. greg.)

17.00 – na cześć i chwałę Bogu Ojcu oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

              

IX NIEDZIELA ZWYKŁA - 02.06.2024 r.

8.00 – † Kazimierz Kęsik oraz rodzice z obojga stron

10.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 50 r. urodzin Iwony

11.00 – (kaplica szkolna) † Cezary Gadziński (1 r. śm.)

12.00 – † zm. z rodziny Stasierowskich i Glazików

17.00 –† Bernard Makowski (msza św. greg.)

20.00 – † Piotr Kocur