1. Trwa październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe na godzinę 16:30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się w niedzielę o godzinie 11:45.

2. Błogosławieństwo różańców odbędzie się w -przyszłą niedzielę, 20 października w czasie mszy o godzinie 12:00. Zapraszamy na tę mszę dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00 i nabożeństwie fatimskim w salce przy kościele.

4. W związku z rozpoczętymi pracami na naszym cmentarzu parafialnym przy ul. Petelskiego w przyszłą niedzielę, 20 października odbędzie się pierwsza zbiórka do puszek na pokrycie kosztów związanych z następującymi pracami: wycinka drzew, wyrównywanie terenu w poszczególnych sektorach, zasianie trawy, położenie kostki, montaż bramy cmentarnej, naprawa uszkodzonych części ogrodzenia.

5. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Maria Dekowska.