1. We wtorek rozpoczniemy październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe na godzinę 16:30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będą odbywały się w niedzielę o godzinie 11:45.

2. Nastąpi zmiana w niedzielnym porządku mszy. Od października w niedziele nie będzie mszy o godzinie 20:00. Będzie ona sprawowana jedynie w miesiącach letnich.

3. W poniedziałek będzie sprawowana msza w intencji Żywego Różańca. Po mszy odbędzie się spotkanie dla członków wspólnoty.

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach od 16:30 do 17:00. W pierwszą sobotę w łączności z mszą o godzinie 7:00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w czwartek i w piątek, a ks. Marek w sobotę.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę, 6 października po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 13 października po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

7. Na pomoc poszkodowanym przez powódź zebraliśmy 6216,60 zł. Kwota została przekazana Caritasowi.

8. W ostatnim czasie odeszły do wieczności śp. Czesława Han, śp. Irena Lewandowska oraz śp. Agnieszka Sitkowska.