1. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach od 16:30 do 17:00. W pierwszą sobotę w łączności z mszą o godzinie 7:00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

2. Chorych z posługa sakramentalną ksiądz proboszcz odwiedzi w czwartek i w piątek, a ks. Marek w sobotę.

3. Nastąpi zmiana w niedzielnym porządku mszy. Od października w niedziele nie będzie mszy o godzinie 20:00. Będzie ona sprawowana jedynie w miesiącach letnich.

4. W najbliższy poniedziałek o godzinie 17:00 będzie sprawowana Msza Święta za Ojczyznę. Msze w tej intencji będą sprawowane regularnie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

5. Na przyszłą niedzielę (8 września) zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które pragną przyjąć po raz pierwszy Komunię Świętą w roku 2025, na spotkanie, które odbędzie się po mszy o godzinie 12:00.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę, 8 września po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele. Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbędzie się w niedzielę 15 września po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

7. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo w przyszłym roku proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla Narzeczonych, również jeżeli ślub zaplanowany jest na lato.

8. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne we wtorki i piątki w godzinach od 18:00 do 19:00. Istnieje także możliwość skorzystania z biura w innym czasie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty.

9. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Urszula Szymańska, a także śp. Urszula Weinerowska.