1. Trwa październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe na godzinę 16:30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się w niedzielę o godzinie 11:45.

2. Z uwagi na konieczność zachowania bezpieczeństwa w miejscu prac remontowych wejście do kościoła od strony szkoły pozostanie zamknięte aż do zakończenia remontu.

3. Pod chórem wyłożone są kartki na wypominki i msze zbiorowe za zmarłych, które odprawiane będą w sobotę, 2 listopada o godz. 10.00 oraz w poniedziałek, 4 listopada o godz. 17.00. Wypominki i msze zbiorowe można składać w biurze parafialnym, a także w zakrystii. Można składać także wypominki roczne.

4. Msza święta, po której odbędzie się Męski Różaniec, sprawowana będzie w sobotę, 26 października o godzinie 11:15 w Domu Pomocy Społecznej u sióstr szarytek.

5. Na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1552,70 zł.

6. Dzisiaj po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na prace wykonywane na cmentarzu parafialnym. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na sfinansowanie leczenia trzyletniej Ani, cierpiącej na mózgowe porażenie dziecięce oraz zespół rzekomoopuszczkowy.

7. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Halina Pasternak oraz śp. Barbara Pietrzykowska (pogrzeb w poniedziałek).