• 1.06 – NMP Matki Kościoła

• 3.06 – św. Karol Lwanga i Towarzysze, męczennicy z Ugandy

• 4.06 – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

• 5.06 – św. Bonifacy, biskup i męczennik

1. Informujemy, że według nowych zasad, podanych przez ministra zdrowia podczas nabożeństw nie ma już limitu obecności w Kościele, a Msze św. odprawiamy w zwykłym porządku. Zachęcamy więc do uczestnictwa w nabożeństwach w Kościele.

2. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny w liturgii Kościoła, a następna niedziela to uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będzie zawsze po Mszy św. o godz. 17.00.

5. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

6. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek modlimy się o nowe liczne i dobre powołania do służby Bożej, a także o świętość dla kapłanów. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu. W pierwszą sobotę rano nabożeństwo wynagradzające NMP.

8. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

9. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

10. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu: w środę o godz 10.00 oraz w niedzielę o godz 9.00.

11. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie ogłasza zapisy na rok 2020/2021. Bliższe informacje u księży i na plakacie.

12. Dziękujemy Różą Różańcowym oraz Radzie parafialnej za zakupienie nowej bielizny kielichowej. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

13. Planowana w tym roku pielgrzymka po sanktuariach Maryjnych we Francji została przełożona na przyszły rok. Dokładne informacje u ks. Grzegorza.