• 24 VI – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi.

• 27 VI – Matka Boża Nieustającej Pomocy. Związku z przypadającym w tym roku wspomnieniem Matki Bożej w sobotę nowenna także zostanie odprawiona tego dnia..

1. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które jest zawsze po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Codziennie o 16.30 odmawiany jest w kościele różaniec w intencji ustania epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami.

3. W piątek zapraszamy na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego na godz. 8.30 wszystkich uczniów oraz nauczycieli.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświecone książeczki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św., a po Mszy spotkanie dla rodziców.

5.W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga Gończ. Wieczny odpoczynek…