1. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszach przedpołudniowych zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd, w którym wspierać nas będzie zespół muzyczny „Dzięki Twej Łasce”.

2. Przyszła niedziela to Uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

3.We wtorek Msza św. o godz. 17.00, będzie odprawiona w intencji wszystkich mieszkańców z ulic:

Morsk, Jesionowa, Wojska Polskiego 165, 171, Laskowicka, Petelskiego, Mestwina, Średnia, Batorego, Klasztorna, Duży Rynek, 10 lutego, Sądowa, Parowa, Podgórna, Św. Wojciecha, Świętopełka, Wojska Polskiego 167 A, Wojska Polskiego 126.

W czwartek Msza św. o godz. 17.00 będzie odprawiona w intencji wszystkich mieszkańców z ulic:Rzepakowa, Miernickiego, Poziomkowa, Kociewska, Kościuszki 13, 17, 19, 11, 15, Wojsk Łączności, Sucharskiego, Bema, Maczka, Agrestowa, Aroniowa, Bednarza, Ceynowy, Jagodowa, Jabłonowskiego, Jałowcowa, Jeżynowa, Konopackiego, Nektarowa, Owocowa, Porzeczkowa, ks. Sychty, Słabęckiego, Wiatrakowa, Wierzbowa

Po Mszach św. poświęcimy wodę, którą można przynieść ze sobą, w celu pokropienia mieszkania. Kolekta z tych Mszy św. przeznaczona będzie na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

5.W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na utrzymanie naszej parafii.

6.Trwają wizyty duszpasterskie zwane „Kolędą”. Kto będzie chciał, aby kapłan pobłogosławił rodzinę i mieszkanie, może zaprosić osobiście w biurze parafialnym lub telefonicznie na kolędę. Kolęda odbywać się będzie z zachowaniem obostrzeń sanitarnych w wyznaczonych terminach.

7. Zapraszamy na kolejny męski różaniec, który tym razem będzie w parafii św. Andrzeja Boboli w sobotę 9.01. o godz. 11.15

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Cecylia Grzela, Edward Pozorski, Kazimiera Glamowska oraz Katarzyna Krzymińska. Wieczny odpoczynek racz im dać panie…