Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1599428

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 13 X – Bł. Honorat Koźmiński, prezbiter;
  • 15 X − Św. Teresa od Jezusa, dziewica i doktor Kościoła.

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na nasze parafialne inwestycje.

2. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólne różańcowe nabożeństwo codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30, W czwartki na różaniec zapraszamy szczególnie dzieci. Dodatkowo dla dzieci dziesiątka różańca będzie także w niedzielę przed Mszą św. dwunastową, czyli o godz. 11.50. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża św. Barbary.

3.Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszy św. spotkanie dla Rodziców.

4. W czwartek przypada ostatni w tym roku Dzień Fatimski. O 16.30 Różaniec, a po Mszy św. procesja ze świecami. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Serdecznie zapraszamy

5. Za tydzień już po raz 22 w całym kraju obchodzić będziemy Dzień Papieski. Chcemy złożyć swoją „cegiełkę” w budowę żywego pomnika Jana Pawła II, materialnie wspierając zdolną, lecz ubogą młodzież pochodzącą ze wsi i małych miasteczek. Po Mszach św. zbiórka do puszek na ten cel. „Bóg zapłać” za składane ofiary.

6. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 29.01 do 5.02. 2023 r. Plan wyłożony na stoliku pod chórem oraz wywieszony w gablocie. Zapisy i szczegóły u ks. Grzegorz.