9 V – św. Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski – uroczystość.

13 V – NMP z Fatimy

1. Dzisiaj nasza Parafia przeżywa radość I KOMUNII ŚWIĘTEJ drugiej grupy dzieci z III klas. Uroczysta Msza święta podczas, której udzielimy I Komunii dzieciom, będzie o godz. 12.00. Prosimy całą wspólnotę parafialną o modlitwę w intencji nowoprzyjętych dzieci. Bardzo prosimy, aby w niedzielę uczestniczyć w innych Mszach tak, aby na Mszy z udzieleniem I Komunii św. zostawić jak najwięcej miejsca dla gości.

2. Dzieci komunijne od Przyjęcia do następnej soboty będą miały swój Biały Tydzień. Codziennie będą przychodzić na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00, a w sobotę na godz. 15.30.

3. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

5. W sobotę zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 16.30 różaniec, następnie Msza św. a po niej procesja ze świecami.

6. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na parafialne inwestycje.

7. Zapraszamy na kolejny Męski Różaniec 13.05 o godz. 12.00 w kościele św. Józefa na Mariankach. Najpierw Msza św., a po niej różaniec.

8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Grzegorz Znaniecki. Wieczny odpoczynek...