24 V – NMP Wspomożenie Wiernych

26 V – św. Filip Neri, prezbiter

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3. W środę przypada 29 rocznica śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii, ks. Kanonika Jerzego Kosza. Zapraszamy tego dnia do modlitwy w Jego intencji.

4. W piątek przypada DZIEŃ MATKI. Wszystkim Mamom w dniu ich święta życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Matki Niepokalanej.

5. Podczas każdej wieczornej Mszy św. nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystością Pięćdziesiątnicy kończy się czas wielkanocny.

7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Zdzisław Jedwabny. Wieczny odpoczynek...