1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej                         w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Na Gorzkie Żale                              z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. Pod chórem wyłożone są skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną. Zachęcamy do skorzystania z tego uczynku wielkopostnego. Można skarbonkę zabrać do domu i w Wielki Czwartek przynieść do Kościoła jako swoją Jałmużnę Wielkopostną. Zebrane w ofiary przeznaczone będą na świąteczną pomoc dla najuboższych.

4. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

5. Organizujemy od 4 do 6 kwietnia Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Jest to kurs przedmałżeński, który kończy się uzyskaniem zaświadczenia o przygotowaniu do zawarcia sakramentu małżeństwa. Odbędzie się on w gmachu szkoły katolickiej. Szczegółowe informacje u ks. Łukasza.