Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
723278

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 6 V – św. Filip i Jakub Młodszy, apostołowie – święto.
  • 8 V – św. Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski – uroczystość.

1. Dzisiaj nasza Parafia przeżywa radość I KOMUNII świętej dzieci z III klas. Msza św. z udzielaniem I Komunii o godz. 12.00. Prosimy całą wspólnotę parafialną o modlitwę w intencji nowoprzyjętych dzieci.

2. Dzieci komunijne od Przyjęcia do następnej soboty będą miały swój Biały Tydzień. Codziennie będą przychodzić na Mszę św. wieczorną. W czasie Białego Tygodnia razem z dziecmi na poszczególne dni zapraszamy kolejno w poniedziałek: rodziców chrzestnych, wtorek: Babcie i Dziadków, środa: rodzeństwo, czwartek: rodziców, piątek: Dzień Misyjny a w sobotę rozdanie pamiątek i zdjęć.

3. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej. W tak wielu sprawach możemy i powinniśmy prosić o Jej wstawiennictwo.

4. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na nasze parafialne remonty.

5. W przyszłą niedzielę będą gościć w naszym Kościele relikwie błogosławionej Marty Wieckiej. Wprowadzenie relikwii będzie przed pierwszą Mszą św. Relikwie pozostaną u nas przez całą niedzielę.