• 3 IX – św. Grzegorz Wielki – papież i doktor Kościoła

1. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest odmawiany Różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. Zapraszamy.

2. Dzisiaj na godzinę 12.00 zapraszamy dzieci które w tym roku rozpoczynają naukę w szkole. Po Mszy św. specjalne dla nich błogosławieństwo oraz poświęcenie tornistrów.

3. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2 września o godz. 8.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.30, natomiast Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkół Katolickich o godz. 17.00

4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Chorych z comiesięczną komunią św. odwiedzimy od godz. 8.00: ks. Łukasz w piątek, a ks. Grzegorz w sobotę

6. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych.

7. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

8. W przyszłą niedzielę na godzinę 12.00 zapraszamy Rodziców oraz dzieci które pragną przyjąć po raz pierwszy Komunie św. w roku 2020.

9. W czwartek zapraszam chętnych chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w kościele po Mszy św. o godz. 17.00

10. Są jeszcze wolne intencje mszalne w przyszłym tygodniu oraz w następnych dniach. Zainteresowanych zapraszamy biura parafialnego.

11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: - śp. Zofia Kaniecka, l 83 z Przysierska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.