Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2230025

W tym tygodniu PATRONUJĄ NAM:

  • 8 III – Rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie

1. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W tym tygodniu rozważania poprowadzą dzieci komunijne. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

2.W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na nasze parafialne inwestycje. W najbliższym czasie planujemy zrobić remont dachu plebanii. Za ofiary z kolęd i za dotychczasowe kolekty inwestycyjne zakupiliśmy materiał, a teraz zbieramy na robociznę.

3. Kolejny Męski Różaniec odbędzie się w parafii Chrystusa Króla w Przechowie 11.03, o godz. 12.00. Najpierw Msza św., a po Mszy Różaniec. Zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszy św. spotkanie dla Rodziców.

5.Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela                     w dniach 14 – 21 VII 2023 roku. Plan wywieszony w gablocie oraz na stoliku pod chórem. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Grzegorza.

6. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, wszystkim Paniom życzymy Bożego błogosławieństwa.

7.W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Andrzej Bialik. Wieczny odpoczynek…