Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1946337

1.W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem. Od września biuro parafialne będzie czynne także po południu we wtorki i piątki od 18:00 do 19:00.

2. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. przed mszą św. od godz. 7:30 i od godz. 16:30. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP (nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca) od godz. 7:45 – różaniec święty i piętnastominutowe rozważanie oraz Msza święta wynagradzająca.

3. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych, których dotychczas odwiedzał ks. Grzegorz w piątek 1 września od godz. 9:30. Ks. Marek chorych odwiedzi w sobotę 2 września od godz. 8:00.

4. W poniedziałek o godz. 17:00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w salce przy kościele.

5. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo w przyszłym roku proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla Narzeczonych, również jeżeli ślub zaplanowany jest na lato.

6. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Gabriela Kuryło, śp. Zbigniew Kępczyk, śp. Wianeta Bruchner, śp. Maciej Groszewski (pogrzeb w poniedziałek), śp. Arkadiusz Zalewski (pogrzeb we wtorek).