Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2205455

1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 8.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.30. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla szkoły katolickiej o godz. 17.00.

2. Na przyszłą niedzielę (10 września) zapraszamy rodziców oraz dzieci, które pragną przyjąć po raz pierwszy Komunię Świętą w roku 2024, na spotkanie, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 12:00.

3. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę (10 września) po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele. Natomiast spotkanie dla kandydatów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych odbędzie się w niedzielę 17 września także po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

4. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo w przyszłym roku proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla Narzeczonych, również jeżeli ślub zaplanowany jest na lato.

5. Można już w biurze parafialnym rezerwować intencje – szczególnie rocznicowe – na przyszły rok.