Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2230014

1. Na środę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O 16.30 różaniec, następnie Msza św., a po Mszy św. procesja ze świecami.

2. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które pragną przyjąć po raz pierwszy Komunię Świętą w roku 2024, na spotkanie, które odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00.

3. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele. Natomiast spotkanie dla kandydatów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 września także po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele.

4. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo w przyszłym roku proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla Narzeczonych, również jeżeli ślub zaplanowany jest na lato.

5. Można już w biurze parafialnym rezerwować intencje – szczególnie rocznicowe – na przyszły rok.

6. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Marek Ligman oraz śp. Marian Gackowski.

7. W sobotę 16.09.2023 r. o godz. 11:15 odbędzie się kolejny Męski Różaniec przy figurze MB Fatimskiej w parafii Chrystusa Króla w Świeciu (Przechowo).