2199875

1. W najbliższy poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w salce przy kościele.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30. Za odmówienie pięciu tajemnic (jednej części) różańca w kościele, kaplicy, gronie rodziny, wspólnocie zakonnej, pobożnym stowarzyszeniu i ogólnie, kiedy wielu gromadzi się w godziwym celu (nie tylko w październiku) można uzyskać odpust zupełny.

3. Msza św., w czasie której nastąpi błogosławieństwo różańców, odbędzie się w niedzielę 8 października o godz. 12:00. Zapraszamy na tę Mszę dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej Komunii św.

4. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Helena Stopa.