2200066

1. Tą niedzielą rozpoczynamy październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30. Nabożeństwa będą prowadzili członkowie wspólnoty Żywego Różańca.

2. Msza św., w czasie której nastąpi błogosławieństwo różańców, odbędzie się w niedzielę 8 października o godz. 12:00. Zapraszamy na tę Mszę dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej Komunii św.

3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. przed mszą św. od godz. 7:30 i od godz. 16:30. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP (nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca) od godz. 7:45 – różaniec święty i piętnastominutowe rozważanie oraz Msza święta wynagradzająca.

4. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych w piątek 6 października od godz. 9:30, a ks. Marek w sobotę 7 października od godz. 8:00.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 8 października po mszy o godz. 17:00 w salce przy kościele. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 22 października po mszy o godz. 17:00 w salce przy kościele.

6. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Barbara Guzowska oraz śp. Halina Boniek (pogrzeb we wtorek).