2200012

1. Trwa październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30. Nabożeństwa prowadzą członkowie wspólnoty Żywego Różańca.

2. W czwartek 26 października będziemy przeżywali trzysta drugą rocznicę poświęcenia kościoła. O godzinie 17:00 Msza święta będzie sprawowana w intencji parafian.

3. Pod chórem wyłożone są kartki na wypominki i msze zbiorowe za zmarłych, które odprawiane będą w czwartek 2.11 o godz. 17.00 oraz w sobotę 4.11 o godz. 17.00. Wypominki i msze zbiorowe można składać w biurze parafialnym, a także w zakrystii.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godz. 17:00 w salce przy kościele. Natomiast spotkanie dla kandydatów z klas ósmych odbędzie się w przyszłą niedzielę 29 października po mszy o godzinie 17:00.

5. W piątek w godzinach do 20:00 do 21:00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z prowadzonymi rozważaniami.

6. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Teresa Wojczuk.