2199677

1. W poniedziałek 30 listopada Msza w intencji Żywego Różańca. Po Mszy spotkanie w salce.

2. W środę 1 listopada będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w tym dniu jak w niedzielę. Nie będzie tylko Mszy o godzinie 20:00. Procesja na cmentarzu parafii św. Andrzeja Boboli w Świeciu o godz. 14:00. W popołudnie Uroczystości Wszystkich Świętych, jak również w Dzień Zaduszny można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie kościoła oraz modlitwę słowami Ojcze nasz i Wierzę.

3. W czwartek 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w tym dniu o godz. 8:30, 10:00 i 17:00. Msze o 8:30 i 17:00 będą sprawowane w łączności z liturgią godzin za zmarłych. Procesja z modlitwami za zmarłych na naszym cmentarzu parafialnym o godz. 11:00. W dniach od 1 do 8 listopada (codziennie jeden raz) za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakąkolwiek modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu cierpiących.

4. Pod chórem wyłożone są kartki na wypominki i msze zbiorowe za zmarłych, które odprawiane będą w czwartek 2.11 o godz. 17.00 oraz w sobotę 4.11 o godz. 17.00. Wypominki i msze zbiorowe można składać w biurze parafialnym, a także w zakrystii.

5. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii odbędzie się w przyszłą niedzielę 5 listopada po mszy o godzinie 12:00.

6. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. przed mszą św. od godz. 7:30 i od godz. 16:30. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. W pierwszy piątek o godzinie 16:00 nabożeństwo pokutne zaadresowane w szczególności do kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP (nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca) od godz. 7:45 – różaniec święty i piętnastominutowe rozważanie oraz Msza święta wynagradzająca.

7. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych w piątek 3 listopada od godz. 9:30, a ks. Marek w sobotę 4 listopada od godz. 8:00.

8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00. Kandydaci do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych zaproszeni są na nabożeństwo pokutne w pierwszy piątek miesiąca.

9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Leszek Tarczykowski oraz śp. Bronisława Łuczak.