2199585

1. Przyszła niedziela rozpoczyna okres Adwentu, a zarazem nowy rok liturgiczny. W  czasie Adwentu zapraszamy na roraty z homilią dla dzieci od poniedziałku do soboty na godz. 6.45. Prosimy o podtrzymanie pięknego zwyczaju przychodzenia na roraty z lampionami. Po Mszy św. dla dzieci i młodzieży w plebani ciepły kubek kakao.

2. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca, a po niej spotkanie w salce.

3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. przed mszą św. od godz. 8:00 i od godz. 16:30. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP (nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca) od godz. 7:45 – różaniec święty i piętnastominutowe rozważanie oraz Msza święta wynagradzająca.

4. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w piątek 15 grudnia, a ks. Marek w sobotę 16 grudnia.

5. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:30. W czasie spotkania konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00. Natomiast spotkanie dla kandydatów z klas ósmych odbędzie się w przyszłą niedzielę 2 grudnia po mszy o godzinie 17:00.

7. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła w krużgankach będzie można nabyć świece wigilijne, opłatki oraz kalendarze na przyszły rok. Są one dostępne także w biurze parafialnym.