2200038

1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych na przeżywanie świąt Bożego Narodzenia.

2. Dzisiaj o godzinie 20:00 msza w noc Narodzenia Pańskiego. Na północ zapraszamy na tradycyjną pasterkę.

3. 25 grudnia, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 26 grudnia, w Święto św. Szczepana, a także 31 grudnia, w Niedzielę Świętej Rodziny, nie będzie mszy świętych o godzinie 20:00. Pozostałe msze święte będą odbywały się według porządku niedzielnego.

4. 26 grudnia po mszy o godzinie 12:00 odbędzie się nabożeństwo przy żłóbku.

5. 26 grudnia po mszach świętych będzie można złożyć swoją ofiarę do puszek na szkolnictwo katolickie diecezji i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

6. 27 grudnia, w święto św. Jana, w czasie mszy o godzinie 7:00 zostanie pobłogosławione wino.

7. W tym roku kolędy rozpoczną się 27 grudnia. Szczegółowy plan wizyt duszpasterskich jest dostępny w gablocie, a także na stronie internetowej w zakładce „Ogłoszenia”.

8. Od dnia 27 grudnia msze święte rano w dni powszednie będą sprawowane o godzinie 7:00. Nie będzie mszy świętych o godzinie 8:30.

9. Biskup diecezjalny udzielił na dzień 29 grudnia dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

10. Nabożeństwo dziękczynne za kończący się rok kalendarzowy z adoracją Najświętszego Sakramentu odbędzie się w niedzielę 31 grudnia po mszy o godzinie 17:00.

11. W czasie kolęd od poniedziałku do piątku nie będzie mszy wieczornej o godzinie 17:00. Biuro parafialne do końca kolęd będzie czynne tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty.

12. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Agnieszka Ruszkowska (pogrzeb w czwartek).