2199750

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu na dziękczynienie za dar Eucharystii w Kościele w ciągu całego roku będzie odbywała się w ostatnie trzy dni przed rozpoczęciem Wielkiego Postu, a więc od następnej niedzieli do wtorku przed Środą Popielcową. Najświętszy Sakrament będzie można adorować od godziny 16:30 do mszy wieczornej.

2. W poniedziałek w czasie mszy świętych błogosławieństwo chleba i wody we wspomnienie św. Agaty.

3. Msza święta w środę o 10:00 ze względu na trwające rekolekcje szkolne odbędzie się wyjątkowo nie w kościele, ale w kaplicy (wejście od strony szpitala psychiatrycznego).

4. Błogosławieństwo świec dzieciom przygotowującym się do przyjęcia pierwszej Komunii św. odbędzie się w sobotę, 2 marca podczas mszy o godzinie 17:00. Po mszy pani krawcowa będzie brała miarę na stroje pierwszokomunijne dla dzieci. W niedzielę, 3 marca po mszy o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

5. W piątek w godzinach od 20:00 do 21:00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z prowadzonymi rozważaniami w kaplicy szkoły katolickiej (wejście od strony szpitala psychiatrycznego).

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00.