1. Chętne osoby do udziału w peregrynacji obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy prosimy o zapisy w zakrystii. Zapisy będą trwać do 17 marca lub do wyczerpania miejsc. Peregrynacja rozpocznie się 8 kwietnia, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

2. Drogi krzyżowe odbywają się w każdy piątek wielkiego postu o godzinie 17:00, a gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę wielkiego postu o godz. 16:15.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00. Spotkanie dla kandydatów z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w przyszłą niedzielę, 10 marca po mszy o godzinie 17:00.

4. W następną niedzielę po mszach będziemy zbierać do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.

5. Dzisiaj po mszy o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.