1. W ramach inicjatywy o nazwie „Most Modlitewny” w piątek, 19 kwietnia będziemy łączyć się modlitewnie z Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. W tym dniu adorację Najświętszego Sakramentu trwającą od godziny 16:30 do mszy wieczornej zakończymy modlitwami w intencji naszego seminarium.

2. Pierwsza spowiedź dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. odbędzie się w piątek, 19 kwietnia o godzinie 15:30.

3. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w sobotę, 20 kwietnia o 15:30 i o 17:45 według harmonogramu podanego wcześniej do wiadomości rodzicom.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00.