Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2262531

1. Do piątku, a więc Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, w łączności z mszą o godzinie 17:00 będą odprawiane procesje eucharystyczne.

2. Ksiądz proboszcz chorych z posługą sakramentalną odwiedzi w czwartek i w piątek.

3. Kolejny Męski Różaniec odbędzie się w sobotę, 8 czerwca o godzinie 12:00 przy figurze Matki Bożej stojącej przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Laskowickiej.

4. Katolicka Szkoła Podstawowa w Świeciu zaprasza na Dzień Drzwi Otwartych, który odbędzie się w sobotę, 8 czerwca w godzinach od 10:00 do 13:00. Drzwi Otwarte odbywać się będą w ramach pikniku szkolnego. Będzie możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną i lokalową oraz spotkania się z kadrą szkoły. Szczegóły na stronie internetowej szkoły oraz jej profilu na portalu Facebook.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00.

6. Dzisiaj po mszach zbiórka do puszek na uregulowanie opłaty za udział orkiestry dętej w procesji Bożego Ciała. Łączny koszt, w którego pokryciu partycypują trzy parafie, wyniósł 1800 zł.