1. Dzisiaj dzieci komunijne kończą swój Biały Tydzień na Mszy św. o godz. 12.00.

2. W tym tygodniu wspominamy: w środę NMP z Fatimy, w czwartek św. Macieja Apostoła; a w sobotę św. Andrzeja Boboli Prezbitera i Męczennika.

3. W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych i starszych z błogosławieństwem lourdzkim. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie.

4. W czwartek Msza św. w intencji Ojczyzny.

5. W sobotę Odpust w parafii św. Andrzeja Boboli.

6. W przyszłą niedzielę przypada święto Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Kolekta specjalna w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na zapłacenie drugiej ( ostatniej ) raty za naprawę nagłośnienia w Kościele.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla sympatyków Radia Maryja.

9. Nabożeństwa Majowe w łączności z Mszami św. w Kościele codziennie.

10. Na Święcenia Kapłańskie dnia 23 maja organizujemy z naszej parafii wyjazd autokarem. Można się już zapisywać w biurze parafialnym, koszt 15 zł.

11. Katolickie Gimnazjum w Świeciu zaprasza na Dni Drzwi Otwartych, które odbędą się 14 maja 2015 r. (tj. czwartek) w godz. 15.00-18.00. Edukacja z pasją to wyznacznik naszych działań dydaktyczno-wychowawczych. Oferujemy klasy językowe oraz matematyczno-przyrodnicze. Nieustannie poszerzamy bazę dydaktyczną. Warto przyjść i zobaczyć: edukacje w małoliczebnych klasach, rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do ucznia.

12. Jest jeszcze wolna intencja w sobotę o godz. 8.30. Zapraszamy do biura parafialnego.

13. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Henryk Sarnecki, z Dużego Rynku. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.