1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na opłacenie remontu nagłośnienia w naszym Kościele.

2. W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych i starszych z błogosławieństwem lourdzkim.

3. W sobotę 23 maja o godzinie 11.00 w Katedrze Pelplińskiej nasz parafianin Diakon Dominik Roczniak wraz z innymi Diakonami przyjmie Sakrament Kapłaństwa w stopniu Prezbiteratu. Na Święcenia Kapłańskie organizujemy z naszej parafii wyjazd autokarem. Można się  zapisywać jeszcze dzisiaj w biurze parafialnym, koszt 15 zł. Wyjazd o godz.9.00.

4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz.12.00 Ksiądz Dominik Roczniak odprawi swoją Mszę świętą Prymicyjną.

5. Nabożeństwa Majowe i nowenna przed Zesłaniem Duch świętego w łączności z Mszami św. w Kościele codziennie.

6. Są jeszcze wolne intencje we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 8.30. Zapraszamy do biura parafialnego.

7. W sobotę przypada 21 rocznica śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii Ks. Jerzego Kosza. Msza św. za śp. Ks. Jerzego zostanie odprawiona w sobotę o godz. 17.00.

8. Można odbierać film i zdjęcia z uroczystości I Komunii Świętej.