1.    Bardzo serdeczne Bóg zapłać oo. Oblatom z Laskowic – o. Wiesławowi i o. Markowi – za trud włożony w przeprowadzenie Misji św. w naszej Parafii. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cel który wyznaczyli misjonarze.

2.    W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę NMP Nieustającej Pomocy.

3.    Przez cały czerwiec po obu Mszach św. w tygodniu, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00, nabożeństwo czerwcowe.

4.    W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych i starszych z błogosławieństwem lourdzkim. Wieczorem Msza św. w intencji żywego Różańca, po której spotkanie w salce dla członków Żywego Różańca.

5.    Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Szkół Katolickich będzie w czwartek o godz. 16.00, a dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w piątek o godz. 8.30. Przed Mszami św. będzie okazja do spowiedzi.

6. Centrum Psychologiczno-Pastoralne „Więź" oraz Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Pelplińskiej zapraszają na ciekawe warsztaty dla rodzin, małżeństw i osób indywidualnych. Tytuł warsztatów: „Opowieść o dwóch mózgach. Co różni mężczyzn i kobiety?". Warsztat odbędzie się w Audytorium Polpharmy w Starogardzie Gdańskim 27 czerwca - w sobotę - w godzinach od 9.45 do 17.00. Szczegóły na plakacie i stronie www.rodzinydiecezjipelplinskiej.pl

7. W ramach przygotowań naszego dekanatu do XXX Światowych Dni Młodzieży na kolej na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy do Parafii Chrystusa Króla w Swieciu -Przechowie. Nabożeństwo odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 27 czerwca 2015 r. o godz. 19.00. W programie konferencja i Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

8. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Janina Dankiewicz, l. 91, z ul. Jesionowej; śp. Zbigniew Talaśka, l. 62, z ul. Średniej. Jego pogrzeb w  środę 24.06 o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.