Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2262546

1. W dniach od 2 do 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Świecia na Jasną Górę.
2. W ostatnim czasie odszedł do wieczności śp. Tadeusz Wiśniewski.

1. W naszej parafii będziemy w najbliższym czasie gościli ks. Karola Myszka, który będzie służył pomocą duszpasterską.

2. Kolejne nabożeństwo fatimskie odbędzie się w sobotę. W ramach nabożeństwa o 16.30 odmówimy różaniec, a po mszy wieczornej przejdziemy procesją krużgankami. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

Czytaj więcej: XIV Niedziela zwykła 7.07.2024

1. W dniach od 2 do 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Świecia na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną wziąć udział w tegorocznej pielgrzymce serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które będzie miało miejsce 6 lipca (sobota) o godzinie 18:50 w kościele pw. św. Józefa w Świeciu. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz profilu na portalu Facebook.

Czytaj więcej: XIII Niedziela zwykła 30.06.2024

1. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się codziennie w łączności z mszą o godzinie 17:00.

2. W czwartek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, która jest główną patronką naszej diecezji. Z tej racji w tym tygodniu nowenna będzie odmawiana nie – jak zawsze – w środę, ale wyjątkowo w czwartek.

Czytaj więcej: XII Niedziela zwykła 23.06.2024

1. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się codziennie w łączności z mszą o godzinie 17:00.

2. W dniach od 2 do 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Świecia na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną wziąć udział w tegorocznej pielgrzymce serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które będzie miało miejsce 6 lipca (sobota) o godzinie 18:50 w kościele pw. św. Józefa w Świeciu. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz profilu na portalu Facebook.

3. Proboszcz parafii w Skórczu organizuje pielgrzymkę do Guadalupe w dniach od 1 do 12 lutego 2025 roku. Szczegóły na plakacie w gablocie.

4. W ostatnim czasie odszedł do wieczności śp. Adam Franczek.